Garaż Akrylowy 4x5, 4x6, 4x7

GARAŻ AKRYLOWY 4X5, 4X6, 4X7

Ze względu na zmiany cen surowca, ceny garaży blaszanych mogą ulegać zmianom. Po szczegółową wycenę zapraszamy do kontaktu telefonicznego z naszym biurem.

Złóż zamówienie online, po wypełnienu formularza skontaktujemy się z tobą w celu zaproponowania terminu realizacji zlecenia.

Lub zadzwoń

+48 796 003 901

ZŁÓŻ ZAMÓWIENIE

To pole jest używane do walidacji i powinno pozostać niezmienione.

Postaw na ocieplany garaż blaszany w rozmiarze 4 x 6 m!

Sporą popularnością cieszy się ocynkowany blaszak o wymiarach 4 x 5 m, jednak polecamy również nieco większy garaż w rozmiarze 4 x 6 m. To wytrzymała konstrukcja, która świetnie sprawdzi się także w roli pomieszczenia gospodarczego. Ocynkowany garaż o wymiarach 4 x 6 m zapewni Ci odpowiednią przestrzeń do swobodnego majsterkowania tudzież przetrzymywania nie tylko auta, ale i sporej ilości sprzętu ogrodniczego. Zastosowane ocieplenie sprawi, że bez najmniejszego problemu będziesz mógł spędzać czas w garażu nawet zimą. Jeżeli zaś szukasz konkretnej, dopasowanej do swoich wymogów specyfikacji – skontaktuj się z nami. Chętnie dostosujemy nasz produkt do Twoich potrzeb!

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram