Garaż blaszany dwustanowiskowy 5X6, 5X7, 5X8

Wszystkim tym, którzy poszukują praktycznego miejsca do przechowania samochodów i innego rodzaju pojazdów, proponujemy nasz dostępny w wymiarach 5 x 6 m, 5 x 7 m lub 5 x 8 m, dwustanowiskowy, ocieplany blaszany garaż. To wytrzymała konstrukcja wykonana z blachy trapezowej oparta na wykorzystaniu zimnogiętych kątowników. Jednospadowy dach zapewnia doskonałą ochronę przed opadami atmosferycznymi, zaś ocieplenie pozwoli zabezpieczyć samochód przed mrozem. Nasz blaszany garaż na 2 auta wyposażony jest w podnoszoną bramę i dodatkową furtkę, która znacząco ułatwia dostęp do wnętrza. Polecamy zaprojektowany przez nas podwójny blaszany garaż wszystkim osobom, którym zależy na solidnym, wytrzymałym i ciepłym miejscu dla auta.

Garaż Blaszany Ocynkowany 5x5, 5x6, 5x7

GARAŻ BLASZANY OCYNKOWANY 5X6, 5X7, 5X8

Ze względu na zmiany cen surowca, ceny garaży blaszanych mogą ulegać zmianom. Po szczegółową wycenę zapraszamy do kontaktu telefonicznego z naszym biurem.

Złóż zamówienie online, po wypełnienu formularza skontaktujemy się z tobą w celu zaproponowania terminu realizacji zlecenia.

Lub zadzwoń

+48 796 003 901

ZŁÓŻ ZAMÓWIENIE

To pole jest używane do walidacji i powinno pozostać niezmienione.
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram