GARAŻ BLASZANY OCYNKOWANY 6X5, 6X6, 6X7

Oferujemy solidny, wyposażony w dwie bramy ocynkowany garaż blaszany dostępny w rozmiarach: 6 × 5 m, 6 × 6 m, a także 6 × 7 m. To wytrzymała konstrukcja, która doskonale sprawdzi się w roli warsztatu czy pomieszczenia gospodarskiego. Oprócz wyboru konkretnego rozmiaru oferujemy także możliwość konfiguracji zamówienia – skontaktuj się z nami, dopasujemy konstrukcję do Twoich potrzeb! Ocynkowane garaże w rozmiarach 6 × 5 m oraz 6 × 6 m to znakomity wybór dla wszystkich tych, którzy potrzebują miejsca na dodatkowy samochód lub sprzęt gospodarczy. W konstrukcji zastosowano zimnogięty kątownik, jednospadowy, pokryty blachą trapezową dach, a także dwie otwierane do góry bramy. Zapraszamy do zakupu!

Garaż Blaszany Ocynkowany 6x5, 6x6, 6x7

GARAŻ BLASZANY OCYNKOWANY 6X5, 6X6, 6X7

Ze względu na zmiany cen surowca, ceny garaży blaszanych mogą ulegać zmianom. Po szczegółową wycenę zapraszamy do kontaktu telefonicznego z naszym biurem.

Złóż zamówienie online, po wypełnienu formularza skontaktujemy się z tobą w celu zaproponowania terminu realizacji zlecenia.

Lub zadzwoń

+48 796 003 901

ZŁÓŻ ZAMÓWIENIE

To pole jest używane do walidacji i powinno pozostać niezmienione.
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram