Garaż drewnopodobny blaszany 12x6, 12x7, 12x8

Doskonałej jakości, drewnopodobne blaszane garaże 12 x 6

Proponujemy naszym klientom wykonane z najlepszej jakości materiałów, blaszane drewnopodobne garaże o rozmiarze wynoszącym aż od 12 x 6 do 12 x 8 m. To doskonałe konstrukcje, które mogą służyć również jako warsztat czy też w roli pomieszczenia gospodarczego. Dzięki zastosowaniu emulsji w kolorze orzechowym lub złotego dębu nasze realizacje doskonale prezentują się w ogrodzie bądź na działce. Wykorzystujemy zimnogięte kątowniki oraz trapezową blachę, dzięki czemu konstrukcja charakteryzuje się wyjątkową wytrzymałością. Blaszane, drewnopodobne garaże w wymiarach 12 x 6 i 12 x 8 m są wyposażone w cztery bramy – dwie otwierane do góry, pozostałe na boki. To wyśmienity wybór dla wszystkich tych, którzy szukają konstrukcji mogącej pomieścić kilka samochodów tudzież całą masę innego sprzętu!

Garaż Drewnopodobny 12x6, 12x7, 12x8 + Wiata

GARAŻ DREWNOPODOBNY 12X6, 12X7, 12X8

Ze względu na zmiany cen surowca, ceny garaży blaszanych mogą ulegać zmianom. Po szczegółową wycenę zapraszamy do kontaktu telefonicznego z naszym biurem.

Złóż zamówienie online, po wypełnienu formularza skontaktujemy się z tobą w celu zaproponowania terminu realizacji zlecenia.

Lub zadzwoń

+48 796 003 901

ZŁÓŻ ZAMÓWIENIE

To pole jest używane do walidacji i powinno pozostać niezmienione.
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram