Garaż drewnopodobny blaszany 6x7, 6x6, 6x5

Oferujemy wykonane z najlepszej próby materiałów drewnopodobne garaże blaszane w rozmiarze 6 x 5, 6 x 6, a także 6 x 7 m. Tego typu konstrukcje swobodnie pomieszczą do dwóch samochodów osobowych. To także znakomity wybór dla wszystkich osób, które szukają doskonałego pomieszczenia gospodarczego tudzież warsztatu. Do produkcji wykorzystujemy zimnogięte kątowniki oraz doskonałej jakości trapezową blachę – możesz mieć pewność, że nasze realizacje są wyjątkowo trwałe. Ponadto oferowane przez nas, blaszane garaże o wymiarach 6 x 5, 6 x 6 lub 6 x 7 m pokrywamy wodoodporną, drewnopodobną emulsją, która chroni je przed szkodliwym działaniem opadów atmosferycznych. Konstrukcje tych rozmiarów wyposażone są w dwie podnoszone do góry bramy. Chętnie dostosujemy nasze realizacje do Twoich oczekiwań i potrzeb – skontaktuj się z nami, jeśli zależy Ci na garażu o dodatkowym oknie lub drzwiach.

Garaż Drewnopodobny 6x5, 6x6, 6x7

GARAŻ DREWNOPODOBNY 6X5, 6X6, 6X7

Ze względu na zmiany cen surowca, ceny garaży blaszanych mogą ulegać zmianom. Po szczegółową wycenę zapraszamy do kontaktu telefonicznego z naszym biurem.

Złóż zamówienie online, po wypełnienu formularza skontaktujemy się z tobą w celu zaproponowania terminu realizacji zlecenia.

Lub zadzwoń

+48 796 003 901

ZŁÓŻ ZAMÓWIENIE

To pole jest używane do walidacji i powinno pozostać niezmienione.
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram