Garaże ocynkowane – poznaj naszą ofertę

Garaż to niezwykle ważny element każdej posesji. Przydatny jest szczególnie właścicielom pojazdów – to właśnie dzięki niemu możesz przechowywać swój samochód, motor lub rower w bezpiecznych warunkach. Dodatkowe pomieszczenie doceniają także wszyscy majsterkowicze, którzy w zacisznych warunkach mogą poświęcać czas na swoje hobby. Wiedząc o tym wszystkim, oferujemy naszym klientom wysokiej jakości garaże ocynkowane. Chcesz wiedzieć więcej na temat naszej oferty? Czytaj dalej, a wszystko stanie się jasne!

Garaż ocynkowany – czyli jaki?

Jak już wiesz, jednym z produktów, który znajdziesz w naszej ofercie, jest garaż ocynkowany. Co to tak właściwie oznacza? Czym jest ten rodzaj garażu? Produkt taki powstaje z blachy, która w wyniku cynkowania ogniowego pokryta jest dodatkową powłoką. Cały proces odbywa się poprzez zatopienie materiału w płynnym cynku. W wyniku tych działań, na jego powierzchni tworzy się pokrywa o charakterystycznej szaro-srebrnej barwie. Co ma na celu ten proces? Przede wszystkim, stworzenie warstwy, która zabezpiecza przed powstawaniem korozji. Jest to zatem dobre rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy szukają garażu na naprawdę długie lata. Jedno jest pewne – właściwie użytkowany garaż ocynkowany zachowa swój nienaganny wygląd na długo.

Jakie są zalety naszych garaży ocynkowanych? Poznaj je wszystkie!

Dlaczego warto nam zaufać i zlecić nam zaprojektowanie i stworzenie garażu ocynkowanego? Przemawia za tym kilka korzyści. Poniżej przedstawiamy, co wyróżnia nasze garaże i dlaczego będą idealnym rozwiązaniem na Twoją posesję.

Wysoka odporność na zróżnicowane temperatury

Nasze garaże powstają z wysokiej jakości ocynkowanej stali, która jest odporna na wiele czynników. Zaliczyć do nich należy wysokie oraz niskie temperatury, które w naszym klimacie są nieuniknione. Niezależnie od tego, czy termometr wskaże -20 czy +35 stopni Celsjusza – garaż zachowa swoje właściwości i doskonale zabezpieczy przechowywaną zawartość.
Garaże ocynkowane blachmet
Garaże ocynkowane blachmet
Garaże ocynkowane blachmet
Garaże ocynkowane blachmet
Garaże ocynkowane blachmet
Garaże ocynkowane blachmet

Właściwości samoodnawiające

Mało kto wie, że ocynkowana stal cechuje się właściwościami samoodnawiającymi. Oznacza to, że nawet jeżeli dojdzie do przypadkowego zarysowania, blacha wciąż będzie odporna na rdzewienie.

Łatwa konserwacja

Tak jak pozostałe elementy wykonane ze stali, tak i garaże ocynkowane wymagają regularnych zabiegów konserwacyjnych. Jednak w przypadku naszych produktów zadanie to jest niezwykle proste – wystarczy, że skorzystasz ze specjalnych preparatów, przeznaczonych do ocynkowanych powierzchni i postąpisz zgodnie z zasadami wytycznymi podanymi przez producenta.

Korzystna cena

Wahasz się pomiędzy zakupem garażu ocynkowanego, a garażu akrylowego? Na korzyść tego pierwszego przemawia zdecydowanie niższa cena. O tym jednak możesz się przekonać, korzystając z formularza wyceny. Podaj nam wszystkie istotne dane, a my zajmiemy się całą resztą i zrobimy wycenę modelu, który spełni wszystkie Twoje oczekiwania.

Doskonały wybór na lata

Właściwie zamontowany garaż ocynkowany to świetny wybór na wiele lat. Jak już wiesz, nie są mu straszne wysokie ani niskie temperatury, a także takie czynniki atmosferyczne jak: deszcz, wichura czy śnieżyca. Możesz zatem użytkować go bez obaw o to, że pozostawione w nim pojazdy, sprzęty lub narzędzia ulegną zawilgoceniu lub zniszczeniu.
Garaże ocynkowane blachmet
Garaże ocynkowane blachmet (1)
Garaże ocynkowane blachmet

Wielofunkcyjne pomieszczenie

Nie masz własnego pojazdu? Nic nie stoi na przeszkodzie, aby mimo wszystko zainstalować garaż blaszany na swojej posesji. Świetnie będzie pełnił funkcję schowka na rozmaite sprzęty, akcesoria czy pozostałe przedmioty, które nie mieszczą się w domu. Stworzysz tam swoją własną przestrzeń, idealną do majsterkowania, odpoczynku lub ćwiczeń.

Obiekty ocieplane

Obawiasz się, że w Twoim garażu będzie zimno? Nic bardziej mylnego! Dzięki temu, że każdy nasz obiekt na zamówienie posiada dodatkowe ocieplenie, oferujemy Ci produkt, któremu nie są straszne nawet największe mrozy. Niezależnie od temperatury powietrza – w garażu będzie zawsze ciepło!

Estetyka wykonania

Co wyróżnia nasze garaże ocynkowane? Poza wymienionymi cechami jest to także estetyka wykonania. Dzięki temu każdy element tworzymy z dbałością o każdy najmniejszy szczegół. Wystające krawędzie? Nieestetyczne zakończenia? U nas ten problem nie istnieje! Jeżeli chcesz się o tym przekonać, odwiedź galerię zdjęć i zobacz nasze dotychczasowe realizacje.

Jak wygląda współpraca z naszą firmą?

Już wiesz, że garaż ocynkowany będzie czymś dla Ciebie? Cieszymy, że udało nam się Ciebie przekonać! Teraz chcemy opowiedzieć, w jaki sposób tworzymy produkty dopasowane do wszystkich Twoich potrzeb.

Wycena

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? W takim razie zapoznaj się z garażami blaszanymi, które znajdują się w naszym asortymencie. W kolejnym kroku odwiedź Formularz Wyceny i podaj nam wszystkie istotne dane, takie jak:- swoje imię i nazwisko,- dane kontaktowe,- szerokość i długość konstrukcji stalowej,- rodzaj, kolor oraz wielkość bramy,- kolor dachu, okucia, orynnowanie,- kolor ścian.Ustal także, czy konstrukcja ma zawierać takie dodatki jak drzwi i okna oraz podaj nam ich ilość oraz kolor. Chcesz, byśmy zamontowali automat do bramy? Nie zapomnij nas o tym poinformować! Podaj nam także miejsce montażu, czyli województwo i miejscowość.Informacje te potrzebne nam są do indywidualnej wyceny i stworzenia projektu garażu ocynkowanego na miarę wszystkich Twoich potrzeb.Na wycenę nie musisz długo czekać – wykwalifikowany personel zajmie się przeanalizowaniem wszystkich kosztów, tak abyś jak najszybciej poznał szacowaną cenę zamówionego przez Ciebie garażu. Jeżeli zdecydujesz się na skorzystanie z naszych usług, zabierzemy się do pracy, aby stworzyć Twój wymarzony obiekt.

Montaż

Kiedy już przygotujemy wszystkie elementy potrzebne do stworzenia Twojego ocynkowanego garażu, skontaktujemy się z Tobą, aby poinformować o planowanym terminie montażu. Ceniąc czas naszych klientów, robimy to ze sporym wyprzedzeniem, ok. 7-10 dni przed wizytą. Pamiętaj o tym, że przygotowanie terenu, na którym ma stanąć garaż, należy do obowiązków Klienta. Zadbaj zatem, aby wybrane przez Ciebie miejsce było wyrównane i odpowiednio wypoziomowane. Dzięki temu cały montaż przebiegnie szybko i sprawnie. Zastanawiasz się, ile może trwać realizacja tego zadania? Montaż standardowego garażu 3 x 5m zajmuje ok. 30 minut. Jak widzisz, nie zajmiemy Ci zbyt dużo czasu i już po upływie niecałej godziny będziesz mógł cieszyć się swoim nowym nabytkiem!

Opłata

Dbając o bezpieczeństwo naszych Klientów i ich płatności, opłata wymagana jest dopiero po zakończeniu montażu. Nie potrzebujemy zaliczek, dlatego całość należności uiszczana jest na sam koniec współpracy.

Dlaczego warto zaufać naszej firmie?

Co sprawia, że warto nam zaufać? Z całą pewnością jest to doświadczenie, które poparte jest wieloma zakończonymi realizacjami i to nie tylko garaży ocynkowanych. Możesz się o tym przekonać, zapoznając się ze zdjęciami poszczególnych obiektów.Na szczególną uwagę zasługuje możliwość konfiguracji dostępnych modeli. To Ty decydujesz, jaki wymiar ma mieć Twój ocynkowany garaż, określasz jego kolor, rodzaj bramy, ilość okien oraz pozostałe, istotne parametry. To sprawia, że możemy przygotować produkt, który spełni wszystkie Twoje oczekiwania.Za co jeszcze jesteśmy cenieni przez dziesiątki zadowolonych Klientów? Przede wszystkim za fakt bezpłatnego montażu na terenie całej Polski. Twoim zadaniem jest jedynie przygotowanie terenu (wyrównanie i wypoziomowanie), podczas gdy my wykonujemy całą resztę.W naszej firmie zatrudniamy wyłącznie profesjonalistów, którzy uwielbiają to, co robią. Dlatego też możesz liczyć na wsparcie i fachowe doradztwo na każdym etapie realizacji. Dokładamy starań, aby rozwiać każdą Twoją wątpliwość i pomóc w wyborze najlepszego rozwiązania.Jak już z pewnością wiesz, nasza firma oferuje nie tylko garaże ocynkowane, lecz także szeroki wybór pozostałych produktów i obiektów. Jakich? Są to m.in. garaże blaszane akrylowe i drewnopodobne, domki ogrodowe, kojce dla psów czy wiaty garażowe.Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z nami, a na pewno odpowiemy na wszystkie Twoje pytania!
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram