Gotowe garaże blaszane – ocieplane, ocynkowane

W tej kategorii znajdziesz szeroki wybór gotowych, ocieplanych blaszanych garaży. To doskonałej jakości, wykonane z metalu konstrukcje, które możemy dostosować do Twoich oczekiwań! Wybierz rozmiar garażu, kolor wykorzystanego materiału tudzież zdecyduj się na dodatkowe drzwi lub okno. Chętnie wykonamy każdy spersonalizowany projekt ocynkowanego garażu!

Firma Blachmet, renomowany producent m.in. konstrukcji stalowych, w tym wiat i hali, prezentuje bogatą ofertę gotowych, ocynkowanych oraz ocieplanych blaszanych garaży. Oferujemy szeroki wybór tradycyjnych „blaszaków” w różnych rozmiarach i konfiguracjach. Cenimy sobie minimalizm połączony z funkcjonalnością, dlatego podczas produkcji naszych ocieplanych, metalowych garaży stawiamy na sprawdzone rozwiązania, takie jak m.in. zastosowanie zimnogiętych kątowników. Tego typu konstrukcje utrzymują wewnątrz ciepło nawet podczas mroźnej zimy, a do tego doskonale chronią przed działaniem niekorzystnych czynników atmosferycznych. Nasze ocynkowane garaże sprawdzą się doskonale, jeśli chcesz zabezpieczyć samochód przed szkodliwym wpływem mrozu!

Wybierz solidnie ocieplane metalowe garaże!

Ogromną popularnością wśród naszych klientów cieszą się garaże blaszane w rozmiarze 7 x 5 m, jednak gorąco zachęcamy do zapoznania się także z parametrami ocieplanych blaszaków o wielkości 5 x 5 m. Konkretne specyfikacje wyposażone są w otwierane na boki wrota lub podnoszone bramy. Większe konstrukcje zaopatrzone są także w dodatkowe, umieszczone od frontu lub na bocznej ścianie drzwi. Nasze blaszaki to doskonałe rozwiązanie na działkę, jako garaż samochodowy, warsztat lub pomieszczenie gospodarcze, a także na budowę. Skontaktuj się z nami – chętnie dostosujemy się do indywidualnych wymagań każdego klienta!

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram