METALOWE KOJCE DLA PSÓW

Sprawdź informację na temat naszej oferty.

W tej kategorii znajdziesz bogaty wybór metalowych kojców dla zwierząt – tak dużych, jak i niewielkich psów. Proponujemy solidne konstrukcje, które zapewnią Twojemu czworonożnemu przyjacielowi bezpieczne i wygodne schronienie.

Postaw na wysokiej jakości metalowe kojce dla psów

Oprócz wysokiej jakości blaszanych garaży i domków ogrodowych wykonujemy również solidne, metalowe kojce dla zwierząt. Klatka zrobiona jest z profili zamkniętych oraz spawanych dookoła metalowych rurek. Całość pomalowana jest odporną na działanie czynników atmosferycznych, czarną farbą. Każdy oferowany przez nas metalowy kojec dla psa wyposażono w dach trapezowy: dwuspadowy, ze spadkiem na tył, przód lub bok. Dzięki temu zwierzę może schronić się zarówno przed słońcem, jak i przed deszczem. Ponadto nasz metalowy kojec dla psa może być doposażony w drewnianą podłogę.

Zadbaj o bezpieczeństwo czworonożnego przyjaciela!

Nasze przeznaczone dla psów (w tym także szczeniąt) metalowe kojce to wygodne i bezpieczne „domki” dla zwierząt. Te solidne konstrukcje zapewniają czworonożnym przyjaciołom odpowiednią swobodę, przy okazji chroniąc przed słońcem czy deszczem. Oferujemy klatki dopasowane także do potrzeb większych zwierząt. Nasze metalowe kojce przeznaczone są dla dorosłych psów i szczeniąt. Przez kraty nie przecisną się nawet przedstawiciele znanej z niewielkich gabarytów rasy york. To bezpieczne schronienie dla najlepszych przyjaciół człowieka! Postaw na jeden z naszych metalowych kojców dla zwierząt – z pewnością nie będziesz zawiedziony!

Wygodne rozwiązanie – metalowy kojec hodowlany

Proponowane przez nas metalowe kojce dla dorosłych psów lub szczeniąt to świetne rozwiązanie dla wszystkich tych osób, które nie mają czasu na bezustanne pilnowanie swoich zwierząt. Pozostawieni bez opieki czworonożni przyjaciele mogą wyrządzić wiele szkód czy nawet znaleźć się w niebezpiecznej dla siebie sytuacji. Dostępne w naszej ofercie kojce zapewnią zwierzakom komfortowy odpoczynek pod nieobecność ich właścicieli. Szczególnie istotne jest zagwarantowanie bezpiecznego schronienia szczeniętom – młodość idzie w parze z ciekawością, a ta często prowadzi do niebezpieczeństwa. Dlatego wybierz jeden z oferowanych przez nas metalowych kojców dla dorosłych psów tudzież szczeniąt. Zapewnij swojemu czworonożnemu przyjacielowi bezpieczne schronienie!

METALOWE KOJCE DLA PSÓW

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram