Ocynkowany garaż blaszak: 4x5, 4x6, 4x7

Wybierz konstrukcję firmy Blachmet! Postaw na wytrzymały, ocieplany i ocynkowany garaż blaszany w rozmiarze 4 x 5 m, 4 x 6 m lub 4 x 7 m. To solidne rozwiązanie, które zapewnia doskonałą ochronę przed szkodliwymi czynnikami atmosferycznymi – zarówno przed śniegiem czy gradem, jak i przed niekorzystnym działaniem promieni słonecznych. Przedstawiany model wyposażony jest w otwieraną na boki bramę oraz dodatkową furtkę, a jego konstrukcja opiera się na wykorzystaniu blachy trapezowej i zimnogiętych kątowników. Oferowane przez nas ocynkowane, ocieplane garaże o wymiarach 4 x 5, 4 x 6, a także 4 x 7 m charakteryzują się doskonałą konstrukcją, dzięki czemu możesz mieć pewność, że przetrwają one całe lata! 

Garaż blaszany podstawowy

GARAŻ BLASZANY OCYNKOWANY 4X5, 4X6, 4X7

Ze względu na zmiany cen surowca, ceny garaży blaszanych mogą ulegać zmianom. Po szczegółową wycenę zapraszamy do kontaktu telefonicznego z naszym biurem.

Złóż zamówienie online, po wypełnienu formularza skontaktujemy się z tobą w celu zaproponowania terminu realizacji zlecenia.

Lub zadzwoń

+48 796 003 901

ZŁÓŻ ZAMÓWIENIE

To pole jest używane do walidacji i powinno pozostać niezmienione.

Postaw na ocieplany garaż blaszany w rozmiarze 4 x 6 m!

Sporą popularnością cieszy się ocynkowany blaszak o wymiarach 4 x 5 m, jednak polecamy również nieco większy garaż w rozmiarze 4 x 6 m. To wytrzymała konstrukcja, która świetnie sprawdzi się także w roli pomieszczenia gospodarczego. Ocynkowany garaż o wymiarach 4 x 6 m zapewni Ci odpowiednią przestrzeń do swobodnego majsterkowania tudzież przetrzymywania nie tylko auta, ale i sporej ilości sprzętu ogrodniczego. Zastosowane ocieplenie sprawi, że bez najmniejszego problemu będziesz mógł spędzać czas w garażu nawet zimą. Jeżeli zaś szukasz konkretnej, dopasowanej do swoich wymogów specyfikacji – skontaktuj się z nami. Chętnie dostosujemy nasz produkt do Twoich potrzeb!

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram